info@ozgayd.com
facebook.com/Ozgayd
twitter.com/Ozgayd
linkedin.com/ozgaydotomotiv
instagram.com/ozgaydotomotiv
TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK
ALÜMİNYUM SİLİNDİR KAPAK ÜRETİCİSİ
MÜŞTERİ HATTI +90 332
239 15 50
HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ
VİZYONUMUZ
KVKK AYDINLATMA METNİ
KVKK BAŞVURU FORMU
 
Hakkımızda

Merhabalar;
Anadolu’nun kalbi Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olan güzel şehrimiz Konya’ mızda, 1982’den bu yana motor supap gaydı ve motor supap bagası üretimi ve pazarlaması ile hem yurtiçi hem de uluslar arası piyasada hedeflerimizden ve vizyon/misyon politikamızdan taviz vermeyerek ticaret hayatımızı devam ettirmekteyiz.

Üretim dahilinde ki ürünlerimiz; Özel alaşımlı dökme demir (pik)motor supap gaydı, bronz malzeme motor supap gaydı ve yüksek kromlu motor supap bagası’dır. Yaklaşık 1.200 değişik tipte motor için üretim yapmaktayız. Bu ürünlerimizi yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılarak, yenilenen web sayfamız ve uluslarası alanda kullanılabilecek ürün kataloğumuz ile tanıtmaktayız.

Ürün proseslerimizde dünya standartlarını yakalamak için NISZERT KALİTE KONTROL SİSTEMLERİ ile son 5 yılda yapmış olduğumuz ARGE ve üretim fizibilite çalışmalarımızın sonucunda orijinal motor fabrikalarının gayd ve baga taleplerine cevap verir duruma geldik. Yüzde yüz yerli imalat ve istihdam ile haklı gururumuzu yaşamaktayız.

Günümüz teknolojisine ayak uydurabilen kalite kontrol ekip,makine ve cihazlarımızla, hem yurtiçi hem de uluslar arası piyasa da firmaların kalite kontrol departmanlarından sorunsuz bir şeklide geçerek ürün raflarında ÖZGAYD markası adı altında yerimizi almaktayız.

2011 yılı itibari ile üretim kapasitemizin %80’ni kullanarak üretim adetlerimizi motor supap gaydında 3.000.000 adete , motor supap bağasında ise 1.500.000 adet seviyesine yükseltmiş bulunmaktayız. Hedefimiz çok üretip çok satmak değil doğru ve kaliteden taviz vermeden üretmektir.

Bugünkü başarımız; kalite, yenilikçi teknoloji ve dürüst ticaret anlayışının bize vermiş olduğu güzel bir meyvesidir.